Pereiti prie pagrindinio turinio
International Partnerships

Žinių centras

Mokymasis ir dalijimasis žiniomis yra mūsų veiklos pagrindas. Tai padeda mums užtikrinti politikos nuoseklumą ir vystymosi veiksmingumą. Sukūrėme priemonių, kuriomis gali naudotis visi mūsų darbuotojai ir partneriai.

km-lightbulb-white-bg.png

Žinių valdymo strategija

Strategijos tikslas – užtikrinti, kad Tarptautinės partnerystės generalinis direktoratas taptų bendradarbiavimo ir mokymosi organizacija, kuri kaupia savo misijos vykdymui reikalingas žinias ir kompetenciją, jomis dalijasi ir jas taiko.

intpa-academy-logo_en.png

ES tarptautinės partnerystės akademija

ES tarptautinės partnerystės akademija yra mūsų centralizuotas e. mokymosi portalas, kuriame pateikiami nemokami ir interaktyvūs internetiniai kursai, mokomoji medžiaga, vaizdo įrašai, tiesioginiai internetiniai seminarai ir pan. Ji prieinama visai tarptautinei vystymosi bendruomenei ir skatina politikos suderinamumą suteikdama galimybę dalytis metodais su visais mūsų partneriais.

Informacijos apie ES sklaida ir jos matomumo didinimas

Veiksminga komunikacija yra esminis veiksnys, lemiantis ES finansuojamų bendradarbiavimo projektų ir programų sėkmę. Partneriai turi planuoti komunikacijos veiklą nuo pat savo veiksmų pradžios.
Įgyvendinančiųjų partnerių komunikacijos ir matomumo reikalavimai įsigaliojo 2018 m. sausio 1 d. ir yra taikomi visoms nuo tos dienos pasirašytoms sutartims.

Skaitmeninio turinio gairės

Šios gairės padės Tarptautinės partnerystės generaliniam direktoratui, ES delegacijoms ir išorės paslaugų teikėjams kurti įtaigų, šiuolaikinį ir nuoseklų skaitmeninį turinį, kuris atitiks ES tarptautinės partnerystės žodinį ir vaizdinį stilių.

Mūsų naujausi leidiniai

Daugiau leidinių